13 mar 2016

13. WywiadWitam kochani! :3
Jak już wiecie, Dora odeszła z naszej załogi i od tej pory ja będę zajmowała się działem w wywiadami (jeszcze raz dziękuję Zakręconej, że się zgodziła).
Dzisiaj przybywam do Was z wyczekiwanym wywiadem przeprowadzonym z ballaaa 20 (wybacz, ale nie wiem, jak to odmienić), autorką bloga Now I know my heart is a ghost town oraz wielką fazą na serial ,,Flash’’. Przez ostatnie dni, a raczej noce oglądałam go. Nie było dnia, że nie poszłabym spać nie oglądając wcześniej chociaż jednego odcinka. Całkowicie skradł moje serce, a teraz ubolewam, bo jestem na bieżąco z odcinkami i muszę czekać na kolejne... Ale wracając do wywiadu. Zapraszam do czytania!

1. Ile już czasu znajdujesz się w blogosferze? Co tchnęło Cię, żeby założyć pierwszego bloga?
Odkąd sięgam pamięcią pisaniem opowiadań zajmuję się odkąd wyszła pierwsza część Harry'ego Potter'a. Tak po prostu w Wordzie zaczęłam pisać opowiadanie w klimacie wyżej wymienionego filmu a w blogosferze jestem już bardzo długo teoretycznie i praktycznie rzecz ujmując od czwartej klasy podstawowej. Założyłam bloga na onecie bo to była pierwsza i polecana strona przez znajomych. Co mnie tchnęło? Powiedzmy, że tą odpowiedź pozostawię samej sobie ponieważ temat jest zamknięty a jak to inni mawiają, że lepiej jest nie grzebać starych ran tylko ruszyć do przodu bo życie nadal, że tak to ujmę "biegnie". 

2. Czym jest dla Ciebie Twój blog? Czy jesteś do niego w jakikolwiek sposób przywiązana?
Mój blog jest oderwaniem od rzeczywistości i problemów, ale przede wszystkim hobby, które z biegiem czasu staram się rozwijać. Obecnie prowadzę trzy blogi z czego dwa są mego autorstwa a trzeci współtworzę z czytelniczką. Do każdego jestem przywiązana i staram się poświęcić choć odrobinę czasu by napisać rozdział. 

3. Z jakim bohaterem/bohaterką swojego opowiadania utożsamisz się najbardziej i dlaczego akurat on/ona? Macie jakieś wspólne cechy?
W sumie utożsamiam się z główną bohaterką, którą kreuję na sobie. Obie jesteśmy uparte jak barany :P lecz też obie jesteśmy gotowe poświęcić wszystko by chronić swych bliskich. 

4. Załóżmy, że możesz cofnąć czas. Czy jest coś, co chciałabyś zmienić w swoim blogu? Jeśli tak, to co by to było?
Myślę, że nie ma takiej rzeczy, którą chciałabym zmienić. Miałam zaplanowany przebieg historii, który będę kontynuować.

5. Wolisz pisać rozdziały bez przemyślenia, czy wcześniej zrobić sobie krótki plan wydarzeń lub zarys tego, co ma się wydarzyć?
Czasami zdarza mi się pisać rozdziały bez przemyślenia, ale przeważnie robię plan wydarzeń tego co ma się wydarzyć w rozdziale. Wolę jak wszystko jest uporządkowane. 

6. Co daje Ci największą wenę? Czy zdarzył Ci się kiedyś jej brak? Jeżeli tak, to jaki masz na to sposób?
Nieraz miałam braki weny, ale zawsze sobie z nią radziłam. Mam kilka sposobów. Pierwszy: oglądanie odcinków serialu o którym piszę opowiadania i wtedy dany odcinek jest dla mnie natchnieniem. Drugi pomysł to słuchanie muzyki, ulubionych zespołów bądź też solistów albo muzyki z seriali. Mam jeszcze kilka sposobów w zanadrzu, ale poszukuję też nowych. 

7. W jakich gatunkach literackich gustujesz?
Jest wiele gatunków, które ubóstwiam, m.in. fantasy, komedia, przygodowy, kryminalny, romantyczny. Jak trafię na jakąś ciekawą książkę sama polecam ją moim znajomym.

8. Czy oprócz pisania zajmujesz się jeszcze czymś innym?
Zajmuję się grafiką. Co prawda amatorszczyzna, ale jednak w pewnym sensie odrywa mnie od rzeczywistości. Niestety nie prowadzę bloga w tejże kategorii jednak moje prace można oglądać na deviantart.

9. Czy jest książka, która skradła Twoje serce? Jeżeli tak, dlaczego akurat ona? Co takiego ma w sobie?
Hmmm... Niech chwilę pomyślę. Jest kilka książek, które są godne polecenia, ale owszem jest książka, która skradła moje serce. Może niektórym wyda się to dziwne, ale tą książką jest lektura z technikum pt. "Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego (nie jestem pewna czy tak mogę odmienić). A dlaczego? Może sam fakt, że czytam książkę o zbrodni doskonałej a w rzeczywistości tak wcale nie było. To była pierwsza książka, która przedstawiła historię biednego mężczyzny, który ledwie wiązał koniec z końcem. Ta lektura naprawdę zapadła mi w pamięci. 

10. Na sam koniec standardowe pytanie. Czy mogłabyś zdradzić swoim czytelnikom, szczególnie im, jakieś ciekawe informacje dotyczące tego, co wkrótce ma przytrafić się bohaterom?
Powiem tak. Staram się tak kończyć każdy rozdział by czytelnicy mieli niedosyt i z niecierpliwieniem czekali na kolejny rozdział lecz oczywiście zdradzę kilka szczegółów. Cassidy i Dean na pewno wpadną w kłopoty zwłaszcza Cassidy, która zrobi wszystko by uratować Dean'a. Będzie ciekawie i coraz bardziej niebezpiecznie.

Na dziś to już tyle. Mam nadzieję, że wywiad się Wam spodobał. Do następnego!
Pozdrawiam cieplutko! xoxo :***
Maggie

7 komentarzy:

 1. super wywiad bardzo lubię bellę20 pozdrawiam gratulację

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Również pozdrawiam cieplutko! xoxo :***

   Usuń
 2. I bardzo ładnie, Maggie :D Autorska twórczością nie powala, ale wywiad wyszedł bardzo dobrze ;)

  Nessa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Na pewno z czasem będzie szło jej lepiej. W końcu trening czyni mistrza :D Pozdrawiam cieplutko! xoxo :***

   Usuń
  2. Bez wątpienia. Wszystko można, jeśli tylko się chce c:

   Nessa

   Usuń
 3. kiedy następna sonda co do ałtora z którym ma być wywiad pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AŁTOR? ;-; A może by tak od słowniczka, interpunkcji albo przynajmniej dużej litery zacząć? Nie chcę być złośliwa, ale Twoich komentarzy naprawdę nie da się czytać.

   Nessa

   Usuń