20 lut 2016

35. Organizacyjne

Witajcie!
Dzisiaj, po kilkumiesięcznej przerwie, przybywam do Was z ankietą do akcji People, who read say. Do akcji zgłosiły się 4 opowiadania, na temat tórych będziecie mogli zostawiać opinie. Ponownie Internakiety, bo niestety nigdzie nie udało mi się znaleźć bardziej odpowiedniego dla nas serwisu, gdzie można by stworzyć tego tupy ankietę. Jednak wszystko będzie kontrolowane i dwie takie same opinie (od jednej osoby) nie przejdą :)
Ale do rzeczy. Tutaj macie ankietę, znajdziecie też do niej link w kolumnie bocznej, zalinkowany będzie obrazek akcji. Opinie można zostawiać do końca miesiąca, wszystkie opublikujemy 1 marca podczas podsumowania lutego!

Pozdrawiam,
Zakręcona

3 komentarze:

 1. Jak rozumiem na przejawy kleptomanii u Dory nie doczekam się właściwej reakcji? c: Wybacz, że tak bezpośrednio, ale to już zaczyna być drażniące, nie wspominając o reakcji samej zainteresowanej, której argumenty i linia obrony wołają o pomstę do nieba.

  Nessa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post Dory został już usunięty, a sama Dora odeszła z załogi.
   Nie ma sprawy, rozumiem Twoją reakcję i nie mam o nią żadnych pretensji :) Gdybyś do mnie jakąś sprawę, napisz do mnie. Wprawdzie na GG zaglądam rzadko, ale na maile odpisuję bardzo szybko.

   Zakręcona

   Usuń
  2. Dziękuję :) Bardzo cieszy mnie to, że zareagowałaś tak, a nie inaczej, bo o Katalogu miałam i mam dobre zdanie – to się nie zmieniło.
   Przyznam, że zasugerowałam się GG, bo tam widuję Cię sporadycznie, ale na przyszłość będę pamiętała ;)
   Raz jeszcze dziękuję,
   Nessa.

   Usuń