19 wrz 2015

Blog miesiąca: wrzesień


Dzisiaj krótko: chciałabym tylko poinformować, że termin zgłoszeń do konkursu na blog miesiąca zostaje przedłużony do wtorku z powodu małej liczby zgłoszeń. 
Ponadto coraz bardziej się zastanawiam nad likwidacją konkursu, bo nie ma sensu przeprowadzać konkursu i wyłaniać zwycięzcę spośród kilku blogów. I tu moja prośba do Was - chciałabym poznać waszą opinię na ten temat. Za każdą opinię będę niezwykle wdzięczna.

3 komentarze:

 1. nie likwiduj konkursu bardzo go polubiłam pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż, mnie się wydaje, że gasnące zainteresowanie mówi samo za siebie. To po prostu wyścig szczurów, który zasadniczo nic ciekawego nie wnosi i nie wnosił.Który glosujący tak naprawdę zna wszystkie blogi? Co miesiąc post "Biorę udział i byłabym wdzięczna, chociaż oczywiście nie naciskam...", co jest śmieszne, ale cóż... Nie chodzi o pisanie, nie chodzi o jakość bloga, ale statystykę. I to chyba właściwie tyle w tym temacie, tym bardziej, że konkurs niejako umarł śmiercią naturalną.

  Nessa

  OdpowiedzUsuń
 3. Albo po prostu zrobić tak, że to CZYTELNICY będą zgłaszać blogi do bloga miesiąca ( sami autorzy swoich nie będą mogli zgłaszać ) , powiedzmy, że limitem będzie 4-5 blogów. Potem ktoś z administratorek katalogu opowiadan o wampirach zapozna się mniej więcej z tymi blogami ( jeśli ma czas ) i to ona zdecyduje, który blog zasługuje na taki tytuł.

  wiem głupi pomysł xD haha :D

  ale rzeczywiście takie żebranie o głosy jest głupie, często też głosujący nie znajdą wszystkich blogów, więc nie mogą porównać, który jest lepszy, a często ludzie głosują ot tak... losowo, robią wyliczankę i już :P No... to tyle :D

  OdpowiedzUsuń