11 wrz 2015

27. Informator 04.09 - 11.09


Stan przed aktualizacją: 70
Dodanych blogów: 2
Stan po aktualizacji: 72


Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Katniss, Katherine, Damon, Caroline i Tobas McIntire
Opis opowiadania: Rok 2015, wrzesień, Wielka Brytania. Katherine McIntire powraca do rodzinnego domu, aby wraz z rodzeństwem świętować jedno z największych zwycięstw w ich życiu. Problem tkwi w tym, że po długim czasie rozłąki i ze skrajnie różnymi charakterami, tworzą ładunek wybuchowy. Katniss, najstarsza z nich, to ostoja spokoju, zaślepiona zasadami wpojonymi jej przez rodziców. Katherine i Damon to bliźnięta o wybuchowych charakterach, często samolubni i czerpiący z życia wszystko co najlepsze. Caroline to wieczna optymistka, ze swoim szerokim uśmiechem w ogóle nie pasuje do rodziny. Tobias, najmłodszy z rodzeństwa, to buntownik, bywa impulsywny i agresywny. Całą ich piątkę łączy jeden fakt - wszyscy mają na koncie sporą listę zamordowanych osób. Jak potoczą się ich losy, kiedy zamieszkają w jednym domu? Czy uda im się odbudować dawne relacje, czy ich nienawiść do siebie wzrośnie?
Autor: Dora Parkinson

Lickanthronicon*

Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Maks, Michał, Arek, Kamil, Wiktor, Zachariasz, Kastor

Opis opowiadania: Kastor, umawiając się na spotkanie z kolejną ofiarą, liczył na sukces. Tajemnicza dziewczyna okazała się jednak jedną wielką pomyłką pod każdym możliwym względem. Ich spotkanie namotało w życiu wielu osób.
Kim naprawdę jest Amelia i jak się faktycznie nazywa?
Potomkowie osób wygnanych z Agharty również nie mają do niej wstępu. Czy tę zasadę można zmienić? Czy da się wzniecić kolejny bunt i czy nie będzie to, po raz kolejny, przelewanie krwi na marne?
Co łączy ze sobą syna policjanta, chłopaka z bogatej rodziny, ekscentrycznego geja, studenta medycyny i dwóch braci?
Jedno na pewno. W ich żyłach płynie czysty likantronikon.
Autor: 5yriu5z


* Obok wampirów równie istotne role odgrywają inne istoty nadprzyrodzone

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz