30 kwi 2015

Podsumowanie: kwiecień 2015

Ale ten czas szybko leci. Jeszcze niedawno przygotowywałam podsumowanie marca, a tu już kwiecień za nami! Dzisiaj tak raczej standardowo: podsumowanie stanu katalogu oraz wyniki konkursu na blog miesiąca. Trochę się w tym miesiącu zmieniło, ale wszystko po kolei.


Stan spisu :

  • poprzednie podsumowanie: 31.03 - 43
  • dodanych blogów: 5
  • na dzień dzisiejszy: 48
  • trwające: 47
  • zawieszone: 1
  • usunięte: 0
(c) Mrs. Punk z gallerygold.blogspot.com

Wampirki: Z katalogu odeszły Aveline i #Aleksandre, natomiast dołączyła do nas Dora Parkinson, która będzie zajmowała się teraz działem "Nowe rozdziały" oraz wszelkiego rodzaju wywiadami. Powitajcie ją gorąco!
Jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć do załogi, nabór nadal jest otwarty :)

Konkursy: W tym miesiącu nie odbył się żaden konkurs. Doszłam do wniosku, że akcja People, who read say będzie się odbywała raz na dwa miesiące. Planowany jest także nowy konkurs pisarski, ale to już raczej w maju. Prowadzenie katalogu spadło na mnie i nie zawsze mam wystarczająco czasu.

Co robimy dalej z wiecznością? Zwiastuny do opowiadań, jak i pozostałe opisy są w miarę możliwości uzupełniane. Gdyby ktoś chciał, to może sprawdzić opis swojego opowiadania i ewentualne niezgodności mi zgłosić. 

Sprawy organizacyjne:  Pojawiły się ostatnio sugestie, aby publikować zarówno posty o nowych rozdziałach, jak i o podsumowaniu miesiąca dzień po zakończeniu danego okresu, np. tygodnia, jak jest to w przypadku "Pamiętnika". Wszystkie sugestie zostały dokładnie przemyślane i odtąd: Pamiętnik będzie się ukazywał w poniedziałki i będzie obejmował wszystkie zgłoszone do niego nowe rozdziały do niedzieli, a podsumowanie miesiąca dzień po jego zakończeniu. Dziękujemy za wszystkie sugestie, bo nikt z nas nie jest nieomylny i jeśli macie jeszcze jakieś sugestie, to możecie się z nimi podzielić pod tym postem, na shoucie czy nawet kontaktując się ze mną czy Dorą mailowo czy na gg (ze mną).
Blog miesiąca został zorganizowany w tym miesiącu za pomocą innej strony do tworzenia ankiet. Jeśli chcecie, to dajcie znać, czy odpowiada Wam taka forma głosowania, czy jednak lepsza była poprzednia ankieta.

Uwaga!

Blogiem miesiąca kwiecień zostaje:


Serdecznie gratuluję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz