30 sty 2015

[3] Informator: 23.01 - 30.01


Stan przed aktualizacją 29

Ilość dodanych blogów: 3

Stan po aktualizacji: 32
 

Kategoria: Fan fiction | Pamiętniki Wampirów
Bohaterowie: Caroline Forbes i Klaus Mikaelson 
Opis opowiadania: Caroline Forbes, nieśmiertelna, pełna życia wampirzyca, która staje w obliczu śmierci, a jedyną osobą, która może temu zapobiec jest pierwotna hybryda, Klaus Mikaelson. Czy ich ponowne spotkanie zdoła ją ocalić, a jeśli tak to czy zagrożenie naprawdę minęło?
Czy narodzone między nimi uczucie zdoła pokonać nawet śmierć?
Autorka: FaithInMe


Kategoria: Autorskie
Bohaterowie: Olivia Cross, Deacon i Erick i David i Marco Frost ( bracia )
Opis opowiadania: Francja: Paryż, rok 2018. Pewna młoda dziewczyna, o imieniu Olivia, postanawia się usamodzielnić i wyprowadza z domu. Skończyła studia o kierunku literackim, więc nic nie przeszkodziło jej, aby zdobyć pracę w bibliotece. Dziewczyna próbuje zaklimatyzować się w nowym miejscu, ale brak przyjaciół i bliskich utrudnia jej to. Ojciec często wyjeżdża i mają utrudniony kontakt, jednak nie traci czasu, aby ją wiecznie kontrolować. Pewnego wieczoru, gdy dziewczyna przegląda książki w bibliotece, znajduje tajemniczą księgę, a kilka dni później zaczepia ją tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że jest potrzebna jemu i jego braciom. Jak dziewczyna poradzi sobie z szokującą prawdą oraz czy przyjmie z pokorą to, kim jest jej ojciec?
Autorka: Wesoły Kostek


Kategoria: Fan Fiction | Crossover
Bohaterowie: Lydia Hall, Joseph Vorger, Olivia Hall
Opis opowiadania: Lydia Hall - bogata nastolatka, której nie martwią żadne problemy życia codziennego. Bogaci rodzice spełniają każdą zachciankę dziewczyny. Pewnego dnia w drodze na imprezę zdarza się coś, co wywróci życie Lydii do góry nogami. Czy zwykły wypadek pomoże odkryć tajemnicę, którą od lat skrywa rodzina?
Autorka: Eve Lovsed

5 komentarzy:

 1. Cześć,
  Moje opowiadania są autorskie ; ) - mały błąd ale jednak xdd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twój blog został przemieszczony do tej zakładki gdyż czytając bohaterów i opis opowiadania i z założeń katalogu należy on do tej kategorii. W zakładce zgłoszenia napisałam o tym informacje pod twoim zgłoszeniem :)

   Usuń
  2. Moje opowiadania są autorskie, a że w zakładce 'bohaterowie' są zdjęcia różnych ludzi to tylko po to aby wyglądało ładniej...

   Usuń
  3. Dobrze, w takim razie twoje opowiadanie zostanie przeniesione do Autorskich :)

   Usuń